Transfer order Kosice Budapest

Transfer EN

E.g., 03.06.2020
E.g., 00:15
100,00 €

Individual transport

Transporting passengers between Košice and Budapest provide individual form to client requests

Košice - Client within Košice pick up at that entered into the order.

Budapest - From terminal 2B - after passing the door out of arrival terminal 2B turn left, continue to the terminal 2A then follow green sign table TERMINAL PARKING and the covered path will guide you to the boarding place.

From terminal 2A - After passing the door out of arrival terminal 2A turn left, follow green sign table TERMINAL PARKING and covered path will guide you to the boarding place.

Preprava z Košíc do Budapešti rýchlo a lacno


Ste jedným z tých ľudí, ktorí potrebujú transfer medzi Košicami a Budapešťou? Chystáte sa na dôležité obchodné stretnutie a potrebujete sa rýchlo prepraviť na miesto, aby ste tam boli v dohodnutý čas? Ak využijete služby našej prepravnej spoločnosti Toptransfer.sk, nielen že sa rýchlo dostanete na vami požadované miesto, ale tiež za pomerne nízku cenu, ktorá začína pri jednej osobe s 100 € hodnotou a končí pri ôsmych osobách s 205 € hodnotou za prepravu.


Sme spoločnosť ktorá sa zaoberá organizovaním prepravy osôb Košice - Budapešť ako aj individuálnou prepravou šitou na mieru zákazníka. Staviame na korektnom prístupe ku klientom. Našou prioritou je flexibilný a individuálny prístup k zákazníkom. Zaistíme vám spoľahlivú a bezpečnú prepravu v rámci mesta, ale tiež do zahraničia (medzi mestami Košice - Budapešť a späť).


Spoločnosť Toptransfer.sk na transfer poskytuje iba nové automobily, ktoré sa pravidelne kontrolujú a sú udržiavané vo vozovom parku spoločnosti. Vašu prepravu zabezpečí profesionálny vodič, ktorý má za sebou už množstvo skúseností a venuje sa iba šoférovaniu.